home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
zakładka artykuły

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz

KATEGORIE

JGRAF

Sprawdź inne produkty

Twój e-mail:
Informacje na temat zamówienia:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Smycze reklamowe - specyfikacja produktu

 

 

Smycze reklamowe są bardzo miłe w dotyku oraz wytrzymałe, ponieważ wykonane są z taśmy poliestrowej o gęstym splocie, dzięki czemu można je zaliczyć do produktów z klasy premium, wśród aktualnie dostępnych na rynku rodzai smyczy reklamowym.

 

Zadruk wykonywany jest za pomocą sublimacyjnej techniki, która odwzorowuje dokładnie całą paletę kolorów CMYK. Możliwy jest wybór wariantu dla zadruku jednostronnego lub dwustronnego. W przypadku wybrania wariantu z zadrukiem jednostronnym, druga strona smyczy będzie biała.

 

Jako dodatkowy element możemy wybrać wariant z bezpiecznikiem, który jest wszywany na środku (po założeniu smyczy znajduje się na karku), aby umożliwić rozpięcie smyczy na wypadek awaryjnej sytuacji - np. szarpnięcie lub zaczepienie się.

 

 

Smycze reklamowe z nadrukiem - instrukcja przygotowania pliku do druku

 

Przygotowany do druku plik dla smyczy reklamowej powinien mieć wymiary zgodne z wybranym wariantem + spad 1,5 mm z każdej strony.

 

Przyjmowane formaty plików to: jpg, jpeg, ai, oraz pdf.

Zanim wyślesz plik upewnij się, że został odpowiednio przygotowany.

 

Przed zleceniem druku grafik przegląda dokładnie każdy przesłany projekt, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesłanym plikiem zostaniesz o tym powiadomiony.

Potrzebujesz większy nakład? Otrzymaj wycenę niestandardową.

 

Napisz jakim nakładem jesteś zainteresowany oraz czy potrzebujesz indywidualny projekt graficzny. Na podany adres e-mail otrzymasz wycenę niestandardową z atrakcyjnym rabatem.

wycena

Czas realizacji: 5 dni

* W przypadku zamówienia z dedykowanym projektem graficznym termin realizacji ulega zmianie i wydłuża się o ~3 dni robocze.

termin realizacji

Smycze reklamowe z własnym projektem nadruku to kluczowy element identyfikacji wizualnej firmy oraz niezbędnik na targach, konferencjach lub halach produkcyjnych. Warto zadbać, aby smycze były wysokiej jakości i odznaczały się wysokogatunkowym materiałem. Istotna jest również jakość wykonanego zadruku. Wybierz odpowiedni dla Ciebie wariant wysokiej jakości smyczy reklamowej z kolorowym nadrukiem wykonanym za pomocą sublimacyjnej techniki.

Smycze reklamowe z nadrukiem
05 grudnia 2022

Smycze reklamowe z nadrukiem 

od 215 zł

Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu