home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
JGRAF Naklejki reklamowe

Pozostałe produkty w ofercie

KATEGORIE

JGRAF kalendarze firmowe

Kalendarze firmowe - trójdzielne, jednodzielne, listwowane oraz piramidki

Kalendarze firmowe z własnym projektem graficzny 

 

 

Wariant trójdzielny

 

Wariant trójdzielny będzie doskonałą wizytówką każdej firmy oraz świetną formą podziękowania kontrahentom za cały rok owocnej współpracy. Wariant trójdzielny świetnie sprawdzi się dla tych, którzy lubią planować swoje cele do zrealizowania na kilka najbliższych miesięcy. Do wyboru wariant z płaską oraz wypukłą główką kalendarza trójdzielnego. 

 

Wariant jednodzielny

 

Wariant jednodzielny będzie idealnie nadawał się do zastosowania w każdym biurze, a szczególnie spodobają się tym, którzy są fanami minimalizmu. Do wyboru tak samo jak w przypadku kalendarzy trójdzielnych jest wariant z płaską oraz wypukłą główką.

 

Piramidki - klasyczne oraz spiralowane (miesięczne)

 

Wariant piramidki będzie świetnym oraz praktycznym dodatkiem na każdym biurku. Wersja klasyczna przedstawia na 2 stronach wszystkie miesiące w roku, natomiast wersja spiralowana (miesięczna) daje możliwość urozmaicenia kalendarza i zaprojektowania indywidualnego projektu graficznego dla każdego miesiąca z osobna. Rodzai piramidki to jeden z najtańszych ale także najpopularniejszych dostępnych wariantów. 

 

Kalendarze listwowane

 

Wariant listowany (kalendarze ścienne) świetnie sprawdzi się w każdym biurze oraz domu. Kalendarze listwowane pomogą nam zaplanować cały rok i wyznaczyć sobie cele do realizacji podczas trwania poszczególnych miesięcy, jak również zaznaczymy na nich istotne dla nas wydarzenia związane z życiem prywatnym lub funkcjonowaniem naszej firmy.

zakładka artykuły

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu