JGRAF Jakub Górecki © 2021

 

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

 

Artykuły na temat marketingu

JGRAF Jakub Górecki
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
05 stycznia 2022
Microestetic to prywatny gabinet stomatologiczny w Kędzierzynie Koźlu. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który zapewnia pacjentom bardzo wysoki standard
22 sierpnia 2021
Facebook umożliwia wybór celu reklamy, na początkowym etapie tworzenia naszej kampanii. Jednym z nich jest pozyskiwanie kontaktów. Pozyskujemy dane kontaktowe

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

artykuły zakładka

Wizytówki dla firm z indywidualnym projektem graficznym

 

 

Wizytówki klasyczne

 

Jeden z najpopularniejszych oraz najtańszych rodzai wizytówek firmowych dostępnych na rynku. Oferowane wizytówki klasyczne są dostępne w 2 wariantach jeżeli chodzi o zastosowany rodzaj papieru. Do wyboru jest wersja z papierem kredowym (wersja mat lub w wersji z połyskiem) o gramaturze 350 g. Bardzo atrakcyjna cena oraz zastosowany gruby papier kredowy to główne atuty wizytówek klasycznych.

 

Wizytówki MultiLoft

 

Wizytówki MultiLoft są zdecydowanie grubsze od wizytówek klasycznych, dzięki czemu pozwolą Ci się wyróżnić oraz wywołać dobre wrażenie wśród potencjalnych kontrahentów, którym je wręczysz. Wizytówki MultiLoft to aż 2 razy większa gramatura w porównaniu do standardowych wizytówek wykonanych z wykorzystaniem papieru kredowego. Połączenie ze sobą kilku warstw papieru daje możliwość wyboru koloru wypełnienia wizytówki, czyli także barwy jej bocznych części.

 

Wizytówki MultiLoft 4-warstowe

 

Wizytówki MultiLoft 4-warstwowe (papier MultiLoft 1190 g) to wariant dla wymagających, którzy chcą w elegancki sposób zaprezentować swoją markę klientom. Połączenie ze sobą aż 4 warstw papieru sprawia, że dzięki wykorzystaniu najnowszej technologi drukarskiej wizytówki są nie tylko niepowtarzalne ale także zdecydowanie trwalsze od klasycznego wariantu wizytówek.  

Wizytówki dla firm - MultiLoft wielowarstwowe oraz klasyczne

JGRAF wizytówki dla firm

KATEGORIE

Pozostałe produkty w ofercie

JGRAF Naklejki reklamowe
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
Facebook
Instagram
Behance

DRUKARNIA ONLINE