JGRAF Jakub Górecki © 2022

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu

JGRAF Jakub Górecki
20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

artykuły zakładka

Wizytówki dla firm z indywidualnym projektem graficznym

 

 

Wizytówki klasyczne

 

Jeden z najpopularniejszych oraz najtańszych rodzai wizytówek firmowych dostępnych na rynku. Oferowane wizytówki klasyczne są dostępne w 2 wariantach jeżeli chodzi o zastosowany rodzaj papieru. Do wyboru jest wersja z papierem kredowym (wersja mat lub w wersji z połyskiem) o gramaturze 350 g. Bardzo atrakcyjna cena oraz zastosowany gruby papier kredowy to główne atuty wizytówek klasycznych.

 

Wizytówki MultiLoft

 

Wizytówki MultiLoft są zdecydowanie grubsze od wizytówek klasycznych, dzięki czemu pozwolą Ci się wyróżnić oraz wywołać dobre wrażenie wśród potencjalnych kontrahentów, którym je wręczysz. Wizytówki MultiLoft to aż 2 razy większa gramatura w porównaniu do standardowych wizytówek wykonanych z wykorzystaniem papieru kredowego. Połączenie ze sobą kilku warstw papieru daje możliwość wyboru koloru wypełnienia wizytówki, czyli także barwy jej bocznych części.

 

Wizytówki MultiLoft 4-warstowe

 

Wizytówki MultiLoft 4-warstwowe (papier MultiLoft 1190 g) to wariant dla wymagających, którzy chcą w elegancki sposób zaprezentować swoją markę klientom. Połączenie ze sobą aż 4 warstw papieru sprawia, że dzięki wykorzystaniu najnowszej technologi drukarskiej wizytówki są nie tylko niepowtarzalne ale także zdecydowanie trwalsze od klasycznego wariantu wizytówek.  

Wizytówki dla firm - MultiLoft wielowarstwowe oraz klasyczne

JGRAF wizytówki dla firm

Pozostałe produkty w ofercie

JGRAF Naklejki reklamowe

KATEGORIE

JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
Facebook
Instagram
home