home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
wszystkie artykuły

Sprawdź artykuły

Kontakt

Content Marketing

Social Media

Strony WWW

kampanie google ads - darmowa wycena i konsultacja

Jeśli potrzebujesz skutecznej strony internetowej oraz indywidualnej strategii marketingowej dla Twojej firmy, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultację.

Kampanie Google Ads - dlaczego warto?

 

Docieraj do nowych klientów, dzięki reklamie w Google Ads oraz zwiększ liczbę wizyt na swojej stronie internetowej. Jest to jedna z najskuteczniejszych form promocji w internecie! Dodatkową zaletą reklamowania się w Google Ads jest opcja płatności za kliknięcia reklamy, co oznacza że płacimy dopiero gdy ktoś wejdzie na stronę z naszą ofertą.
 
Oferuję profesjonalną konfigurację i prowadzenie kampanii w wyszukiwarce Google, sieci reklamowej oraz kampanie remarketingowe. Skuteczne nagłówki i opisy reklam pomogą Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Dodatkowo w pierwszym miesiącu otrzymasz kod rabatowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Google Ads!
zwiększ sprzedaż dzięki google ads

Kampanie w sieci reklamowej Google 

 

Za pomocą Google Ads możesz również promować swoją firmę z wykorzystaniem grafik i reklam displayowych w sieci reklamowej Google. Sieć reklamowa Google to miliony witryn internetowych i stron Google (Gmail czy YouTube). Możliwość optymalizacji kampanii z wykorzystaniem słów kluczowych, danych demograficznych, intencji czy zainteresowań użytkowników daje możliwość osiągania satysfakcjonujących rezultatów kampanii. 
kampanie reklamowe w google ads display

Reklama w wyszukiwarce Google

 

Reklama w wyszukiwarce Google to bardzo skuteczna forma promocji w internecie. Dzięki możliwości doboru słów kluczowych mamy możliwość skonfigurować kampanie tak, aby nasze reklamy wyświetlały się tylko na określone wyszukiwania, związane z naszą ofertą. Analizując wyniki kampanii możemy również wykluczyć słowa kluczowe, w celu optymalizacji i poprawienia rezultatów reklam. Dzięki Google Ads możemy w ramach remarketingu docierać ponownie do osób, które już kiedyś znalazły się na naszej stronie internetowej oraz kierować reklamy podobnym użytkownikom do tych którzy np. zrealizowali zakup w naszym sklepie internetowym lub skontaktowali się z nami za pomocą formularza.
reklama w wyszukiwarce google
google ads

Kampanie Google Ads

kampanie reklamowe google ads
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu