home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
zakładka artykuły

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz

KATEGORIE

JGRAF

Sprawdź inne produkty

Twój e-mail:
Informacje na temat zamówienia:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Smycze reklamowe przedłużone z klamrą - specyfikacja produktu

 

 

Smycze reklamowe są bardzo miłe w dotyku oraz wytrzymałe, ponieważ wykonane są z taśmy poliestrowej o gęstym splocie, dzięki czemu można je zaliczyć do produktów z klasy premium, wśród aktualnie dostępnych na rynku rodzai smyczy reklamowym. Przedłużony element jest dopinany za pomocą plastikowej klamry i umożliwia szybkie przypinanie i odpinanie przenoszonych na smyczy rzeczy.

 

Zadruk wykonywany jest dwustronnie za pomocą sublimacyjnej techniki, która odwzorowuje dokładnie całą paletę kolorów CMYK. 

 

Jako dodatkowy element możemy wybrać wariant z bezpiecznikiem, który jest wszywany na środku (po założeniu smyczy znajduje się na karku), aby umożliwić rozpięcie smyczy na wypadek awaryjnej sytuacji - np. szarpnięcie lub zaczepienie się.

 

 

Smycze reklamowe przedłużane - instrukcja przygotowania pliku do druku

 

Przygotowany do druku plik dla smyczy reklamowej z przedłużką powinien mieć wymiary zgodne z makietą dla wybranego wariantu.

 

Makieta dla smyczy 1085 x 15 mm z klamrą

 

Makieta dla smyczy 1085 x 20 mm z klamrą

 

Makieta dla smyczy 1085 x 25 mm z klamrą

 

Przed zleceniem druku grafik przegląda dokładnie każdy przesłany projekt, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesłanym plikiem zostaniesz o tym powiadomiony.

Potrzebujesz większy nakład? Otrzymaj wycenę niestandardową.

 

Napisz jakim nakładem jesteś zainteresowany oraz czy potrzebujesz indywidualny projekt graficzny. Na podany adres e-mail otrzymasz wycenę niestandardową z atrakcyjnym rabatem.

wycena

Czas realizacji: 5 dni

* W przypadku zamówienia z dedykowanym projektem graficznym termin realizacji ulega zmianie i wydłuża się o ~3 dni robocze.

termin realizacji

Smycze reklamowe przedłużane z klamrą oraz własnym projektem nadruku to kluczowy element identyfikacji wizualnej firmy oraz niezbędnik na targach, konferencjach lub halach produkcyjnych. Oferowane smycze są wysokiej jakości i odznaczają się wysokogatunkowym materiałem. Istotna jest również jakość wykonanego zadruku. Wybierz odpowiedni dla Ciebie wariant wysokiej jakości smyczy reklamowej z kolorowym nadrukiem wykonanym za pomocą sublimacyjnej techniki. Przedłużenie smyczy za pomocą plastikowej klamry daje możliwość odpinania i dopinania przenoszonych rzeczy.

Smycze reklamowe przedłużane z klamrą
05 grudnia 2022

Smycze reklamowe przedłużane z klamrą 

od 315 zł

Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu