home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl

KATEGORIE

drukarnia internetowa JGRAF

Drukarnia internetowa - wybierz swój wariant produktu

Drukarnia internetowa - najczęściej zadawane pytania FAQ

 

 

Czy podawane ceny produktów są cenami ostatecznymi?

 

Podawane ceny w przypadku dostępnych do wyboru wariantów są ostateczne. W przypadku zainteresowania nakładem, który nie jest dostępny przy wyborze wariantu po przesłaniu formularza z zapytaniem o indywidualną wycenę zawsze przyznawany jest dodatkowy, atrakcyjny rabat dla zamówienia.

 

Czy w przypadku przesłania pliku, który nie nadaje się do wydruku klient zostanie o tym poinformowany?

 

W cenę każdego produktu wliczone jest indywidualne sprawdzenie pliku przez grafika przed zleceniem druku. Jeżeli dostarczony plik nie będzie spełniał odpowiednich wymogów do wydruku lub istotne elementy będą wychodziły poza bezpieczne marginesy wewnętrzne, klient zostanie o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie, w celu wprowadzanie niezbędnych poprawek i przesłania kolejnego pliku.

 

W jaki sposób należy przesłać plik po wybraniu wariantu produktu?

 

Po wybraniu wariantu produktu oraz wypełnieniu formularza do złożenia zamówienia na podany e-mail zostanie automatycznie przesłana informacja na jaki adres należy wysłać projekt graficzny.

 

Czy po dostarczeniu pliku z projektem graficzny klient otrzymuje potwierdzenie jego przyjęcia oraz akceptacji?

 

Po dostarczeniu pliku z projektem graficzny każdy klient otrzymuje na podany adres e-mail informację czy projekt jest prawidłowo przygotowany oraz dokument pdf do akceptacji, który przedstawia linie cięcia, bezpieczne marginesy wewnętrzne lub nałożony na projekt wykrojnik.

 

Od kiedy zaczyna upływać termin realizacji zamówienia?

 

Termin realizacji podany dla każdego produktu zaczyna upływać od momentu zaakceptowania przez klienta dokumentu pdf z nałożonymi liniami cięcia oraz marginesem lub wykrojnikiem. Potwierdzenie akceptacji projektu, wraz z dokumentem pdf przesyłane jest na podany w formularzu zamówienia adres e-mail w 24h (dni robocze) od czasu opłacenia zamówienia. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek opóźnień lub zmian w czasie realizacji zamówienia klient zostanie niezwłocznie poinformowany po złożeniu zamówienia.

 

W jaki sposób można opłacić zamówienie, kiedy rozpoczyna się jego realizacja oraz jaki jest termin rezerwacji?

 

Po wypełnieniu formularza z zamówieniem na podany adres e-mail zostanie przesłana faktura pro forma, która wstępnie rezerwuje zamówienie na okres 3 dni. Po upływie tego czasu w przypadku braku płatności zamówienie zostaje anulowane. Realizacja zamówienia, która obejmuje także weryfikacje pliku z projektem graficznym oraz przesłanie pliku pdf z liniami cięcia lub wykrojnikiem do akceptacji klientowi rozpoczyna się po zrealizowaniu płatności.

 

Jaki jest sposób oraz koszt dostawy zamówienia?

 

Wszystkie zamówienia wysyłane są kurierem firmy DPD lub GLS. Koszt dostawy zamówienia to 19 zł, natomiast w przypadku zamówień powyżej 800 zł dostawa jest darmowa.

 

Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia po jego opłaceniu? 

 

W przypadku gdy zamówienie zostało opłacone ale projekt graficzny z nałożonymi liniami cięcia lub wykrojnikiem, który został przesłany na adres e-mail klienta nie został jeszcze zaakceptowany, istnieje możliwość anulowania zamówienia. Klient otrzymuje zwrot środków, zostaje jedynie obciążony opłatą za weryfikację przesłanego projektu wysokości 39 zł. 

zakładka artykuły

Sprawdź blog i artykuły na temat marketingu

20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu