home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
wszystkie artykuły

Sprawdź artykuły

Kontakt

Content Marketing

Google Ads

Strony WWW

darmowa wycena i konsultacja

Jeśli potrzebujesz skutecznej, indywidualnej strategii marketingowej dla Twojej firmy lub strony www, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultację.

Skuteczne prowadzenie social media

 

Regularne publikowanie ciekawych oraz angażujących  treści wraz z zwracającymi uwagę, estetycznymi kreacjami graficznymi w połączeniu z płatnymi kampaniami reklamowymi pozwoli Ci skutecznie rozwijać Twój biznes i pozyskiwać nowych klientów.  Warto to zadanie powierzyć doświadczonemu specjaliście, który odpowiednio ustali plan działania oraz zoptymalizuje grupę odbiorców tak, aby reklamy wyświetlały się tylko osobą potencjalnie zainteresowanym Twoją ofertą.
skuteczne prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych

Reklama w social media  

 

Media społecznościowe dają bardzo wiele możliwość do płatnego promowania swoich usług lub produktów. Wykorzystując ten kanał promocji możemy dążyć do spełnienia takich celów jak: zwiększenie rozpoznawalności marki, ruchu na stronie internetowej oraz pozyskiwanie konwersji czy też zwiększenie aktywność na naszym firmowym profilu. Dodatkowym atutem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jest ich stosunkowo niski koszt w porównaniu do innych form reklamy w internecie.

reklama w social media

Dlaczego warto prowadzić social media?

 

Wykorzystując media społecznościowe możemy skutecznie zwiększać świadomość swojej marki i reklamować swoje usługi lub produkty, docierając przy tym do odpowiednio dobranej grupy odbiorców, zainteresowanych naszą ofertą. Z Instagrama czy Facebooka na ten moment korzysta niemal co druga osoba w Polsce, co pokazuje, że w obecnych czasach posiadanie konta firmowego na tych platformach jest praktycznie koniecznością! Wykorzystując media społecznościowe skutecznie możesz zwiększyć ruch na Twojej stronie www i pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów.
media społecznościowe
prowadzenie social media

Prowadzenie Social Media

media społecznościowe prowadzenie
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu