JGRAF Jakub Górecki © 2021

 

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

 

KONTAKT

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

 

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

JGRAF Jakub Górecki
Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
media społecznościowe prowadzenie

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

prowadzenie social media
media społecznościowe

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ SOCIAL MEDIA

 

Wykorzystując media społecznościowe możemy skutecznie zwiększać świadomość swojej marki i reklamować swoje usługi lub produkty, docierając przy tym do odpowiednio dobranej grupy odbiorców, zainteresowanych naszą ofertą. Z Instagrama czy Facebooka na ten moment korzysta niemal co druga osoba w Polsce, co pokazuje że w obecnych czasach posiadanie konta firmowego na tych platformach jest praktycznie koniecznością! Wykorzystując media społecznościowe skutecznie możesz zwiększyć ruch na Twojej stronie www i pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów.
reklama w social media

REKLAMA W SOCIAL MEDIA

 

Media społecznościowe dają bardzo wiele możliwość do płatnego promowania swoich usług lub produktów. Wykorzystując ten kanał promocji możemy dążyć do spełnienia takich celów jak: zwiększenie rozpoznawalności marki, ruch oraz konwersje w naszej witrynie internetowej, pozyskiwanie danych kontaktowych czy też aktywność na naszym firmowym profilu. Dodatkowym atutem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jest ich stosunkowo niski koszt w porównaniu do innych form reklamy w internecie.

skuteczne prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych

SKUTECZNE PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

 

Regularne publikowanie ciekawych oraz angażujących  treści wraz z zwracającymi uwagę, estetycznymi kreacjami graficznymi w połączeniu z płatnymi kampaniami reklamowymi pozwoli Ci skutecznie rozwijać Twój biznes i pozyskiwać nowych klientów.  Warto to zadanie powierzyć doświadczonemu specjaliście, który odpowiednio ustali plan działania oraz zoptymalizuje grupę odbiorców tak, aby reklamy wyświetlały się tylko osobą potencjalnie zainteresowanym Twoją ofertą.

Jeśli potrzebujesz skutecznej, indywidualnej strategii marketingowej dla swojej firmy lub strony www, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultacje

darmowa wycena i konsultacja

Strony WWW

Google Ads

Kontakt

SPRAWDŹ ARTYKUŁY

wszystkie artykuły
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl