JGRAF Jakub Górecki © 2022

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu

JGRAF Jakub Górecki
media społecznościowe prowadzenie

Prowadzenie Social Media

prowadzenie social media
media społecznościowe

Dlaczego warto prowadzić social media?

 

Wykorzystując media społecznościowe możemy skutecznie zwiększać świadomość swojej marki i reklamować swoje usługi lub produkty, docierając przy tym do odpowiednio dobranej grupy odbiorców, zainteresowanych naszą ofertą. Z Instagrama czy Facebooka na ten moment korzysta niemal co druga osoba w Polsce, co pokazuje, że w obecnych czasach posiadanie konta firmowego na tych platformach jest praktycznie koniecznością! Wykorzystując media społecznościowe skutecznie możesz zwiększyć ruch na Twojej stronie www i pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów.
reklama w social media

Reklama w social media  

 

Media społecznościowe dają bardzo wiele możliwość do płatnego promowania swoich usług lub produktów. Wykorzystując ten kanał promocji możemy dążyć do spełnienia takich celów jak: zwiększenie rozpoznawalności marki, ruchu na stronie internetowej oraz pozyskiwanie konwersji czy też zwiększenie aktywność na naszym firmowym profilu. Dodatkowym atutem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jest ich stosunkowo niski koszt w porównaniu do innych form reklamy w internecie.

skuteczne prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych

Skuteczne prowadzenie social media

 

Regularne publikowanie ciekawych oraz angażujących  treści wraz z zwracającymi uwagę, estetycznymi kreacjami graficznymi w połączeniu z płatnymi kampaniami reklamowymi pozwoli Ci skutecznie rozwijać Twój biznes i pozyskiwać nowych klientów.  Warto to zadanie powierzyć doświadczonemu specjaliście, który odpowiednio ustali plan działania oraz zoptymalizuje grupę odbiorców tak, aby reklamy wyświetlały się tylko osobą potencjalnie zainteresowanym Twoją ofertą.

Jeśli potrzebujesz skutecznej, indywidualnej strategii marketingowej dla Twojej firmy lub strony www, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultację.

darmowa wycena i konsultacja

Strony WWW

Google Ads

Content Marketing

Kontakt

Sprawdź artykuły

wszystkie artykuły
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
Facebook
Instagram
home