JGRAF Jakub Górecki © 2021

 

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

 

KONTAKT

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

 

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

JGRAF Jakub Górecki
Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
strony internetowe Kędzierzyn Koźle

STRONY INTERNETOWE

strony internetowe
strona internetowa

INDYWIDUALNY PROJEKT STRONY

 

Wszystkie strony projektuje tak, aby w 100% spełnić oczekiwania mojego klienta. Do każdego realizowanego zlecenia podchodzę indywidualnie.  Gwarantuję nieszablonowy oraz nowoczesny design. Realizuje projekty nowych stron internetowych, jak również przeprojektowuje istniejące już witryny tak, aby spełniały aktualne trendy oraz wymagania rynku.
Landing page

SKUTECZNE LANDING PAGES

 

Projektuje także skuteczne Landing Pages, czyli strony docelowe, na które trafiają potencjalni klienci po kliknięciu w wyświetloną reklamę. Landing Page na potrzeby kampanii reklamowej, ma na celu pozyskanie danych kontaktowych od potencjalnych klientów zainteresowanych naszą ofertą.
responsywne strony internetowe na urządzenia mobilne

WERSJA RESPONSYWNA (RWD)

 

Wszystkie zrealizowane przeze mnie strony internetowe są w pełni responsywne co oznacza, że każda strona dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, dzięki czemu dobrze prezentuje się na komputerach i urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy telefony. Strony na urządzenia mobilne działają bardzo wydajnie, a czas ładowania strony jest błyskawiczny.
strony internetowe zoptymalizowane pod seo

OPTYMALIZACJA SEO

 

Projekty stron, które realizuje są zgodne z zasadami SEO, dzięki czemu strony mogą dobrze pozycjonować się w wyszukiwarce. Strony posiadają intuicyjną nawigację, która nie sprawia trudności jej użytkownikom. W skład działań mających wpływ na poprawną optymalizację strony wchodzą również takie czynność jak: optymalizacja tytułów meta description, umieszczenie słów kluczowych w treści strony, optymalizacja nagłówków, optymalizacja grafik na stronie (odpowiednie rozmiary oraz opisy alternatywne obrazów), dostępności witryny dla robotów indeksujących (dodanie strony do Google Search Console), optymalizacja struktury strony i linkowanie wewnątrz strony.
prosty panel administracyjny

PROSTY PANEL ADMINISTRACYJNY

 

Moi klienci otrzymują dostęp do CMS czyli systemu zarządzania treścią. Prosty w obsłudze panel administracyjny, pozwala im w bardzo łatwy i szybki sposób dodawać nowe treści na stronę takie jak artykuły na bloga.

Strony internetowe - sprawdź moje realizacje oraz otrzymaj bezpłatną wycenę stworzenia nowej strony lub modernizacji aktualnej witryny.

strona internetowa darmowa wycena i konsultacja

Realizacje

Kontakt

SPRAWDŹ ARTYKUŁY

wszystkie artykuły
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl