home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
wszystkie artykuły

Sprawdź artykuły

Kontakt

Realizacje

strona internetowa darmowa wycena i konsultacja

Strony internetowe - sprawdź moje realizacje oraz otrzymaj bezpłatną wycenę stworzenia nowej strony lub modernizacji aktualnej witryny.

Prosty panel administracyjny

 

Każdy klient otrzymuje dostęp do CMS czyli systemu zarządzania treścią. Prosty w obsłudze panel administracyjny, pozwala w bardzo łatwy i szybki sposób dodawać nowe treści na stronę, takie jak artykuły na bloga oraz modyfikować aktualny wygląd oraz multimedia na stronie.
prosty panel administracyjny

Optymalizacja SEO

 

Projekty stron, które realizuję są zgodne z zasadami SEO, dzięki czemu strony mogą dobrze pozycjonować się w wyszukiwarce. Strony posiadają intuicyjną nawigację, która nie sprawia trudności jej użytkownikom. W skład działań mających wpływ na poprawną optymalizację strony (SEO) wchodzą również takie czynność jak: optymalizacja tytułów meta description, odpowiednie umieszczenie słów kluczowych w treści strony, optymalizacja nagłówków, optymalizacja grafik na stronie (odpowiednie rozmiary oraz opisy alternatywne obrazów), dostępności witryny dla robotów indeksujących (dodanie strony do Google Search Console), optymalizacja struktury strony i linkowanie wewnątrz strony.
strony internetowe zoptymalizowane pod seo

Wersja responsywna (RWD)

 

Wszystkie zrealizowane przeze mnie strony internetowe są w pełni responsywne co oznacza, że każda strona dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, dzięki czemu dobrze prezentuje się na komputerach i urządzeniach mobilnych.  Strony na urządzenia mobilne działają bardzo wydajnie, a ich czas ładowania jest błyskawiczny.
responsywne strony internetowe na urządzenia mobilne

Skuteczne Landing Pages

 

Projektuję także skuteczne Landing Pages, czyli strony docelowe, na które trafiają potencjalni klienci po kliknięciu w wyświetloną reklamę. Landing Page na potrzeby kampanii reklamowej, ma na celu pozyskanie danych kontaktowych do potencjalnych klientów zainteresowanych naszą ofertą.
Landing page

Indywidualny projekt strony

 

Wszystkie strony projektuję tak, aby w 100% spełnić oczekiwania mojego klienta. Do każdego realizowanego zlecenia podchodzę indywidualnie.  Gwarantuję nieszablonowy oraz nowoczesny design. Realizuję projekty nowych stron internetowych, jak również przeprojektowuję istniejące już witryny tak, aby spełniały trendy oraz wymagania rynkowe.
strona internetowa
strony internetowe

Strony Internetowe

strony internetowe Kędzierzyn Koźle
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu