home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
wszystkie artykuły

Sprawdź artykuły

Kontakt

Social Media

Google Ads

Strony WWW

darmowa wycena i konsultacja

Jeśli potrzebujesz skutecznej strony internetowej oraz indywidualnej strategii marketingowej dla Twojej firmy, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultację.

Dlaczego warto inwestować w marketing internetowy?

 

Jest bardzo wiele zalet wynikających z prowadzenia działań reklamowych swojej firmy w internecie. Najważniejsze korzyści płynące z marketingu internetowego to: możliwość dotarcia do swojej grupy docelowej, możliwość śledzenia na bieżąco wyników kampanii i wprowadzania zmian, mających na celu ich optymalizacje, czyli mniejsze koszty reklamowe, możliwość szybkiego pozyskiwania kontaktów oraz nawiązywania relacji z naszymi potencjalnymi klientami.
reklama w internecie - dlaczego warto zainwestować

Jakie działania wchodzą w skład marketingu internetowego?

 

Istnieje bardzo wiele działań wchodzących w skład marketingu internetowego. Najczęściej w skład prac, mających na celu reklamę firmy w internecie wchodzi:  pozycjonowanie strony www za pomocą dodawania wartościowych treści, zoptymalizowanych pod wyniki wyszukiwania, e-mail marketing, prowadzenia profili firmy na Facebooku, Instagramie czy też YouTube, reklama płatna w Google Ads oraz mediach społecznościowych. Jeśli chcemy, aby nasza reklama w internecie była skuteczna i dawała pozytywne efekty kluczowa jest dobrze dobrana grupa odbiorcza i dopracowana strategia działań.
marketing internetowy

Czym jest marketing internetowy?

 

Marketing internetowy to zestaw działań, który ma na celu z wykorzystaniem internetu przedstawić oferowane usługi lub produkty oraz zwiększyć świadomość marki. Dzięki opracowaniu skutecznej strategii działań bardzo efektownie można w ten sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy. Kluczowym elementem skutecznego marketingu internetowego jest strona internetowa firmy. Działania reklamowe w internecie można prowadzić na własną rękę, jednak gdy nie ma się w tym żadnego doświadczenia warto jest powierzyć to zadanie specjaliście.
co wchodzi w skład marketingu internetowego
marketing internetowy

Marketing Internetowy 

marketing internetowy Kędzierzyn Koźle
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu