JGRAF Jakub Górecki © 2021

 

Nowoczesne strony www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

 

KONTAKT

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

 

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

JGRAF Jakub Górecki
Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
marketing internetowy Kędzierzyn Koźle

MARKETING INTERNETOWY 

marketing internetowy
co wchodzi w skład marketingu internetowego

CZYM JEST MARKETING INTERNETOWY?

 

Marketing internetowy to zestaw działań, który ma na celu z wykorzystaniem internetu przedstawić oferowane usługi lub produkty oraz zwiększyć świadomość marki. Dzięki opracowaniu skutecznej strategii działań bardzo efektownie można w ten sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy. Kluczowym elementem marketingu internetowego najczęściej jest strona internetowa firmy. Działania reklamowe w internecie można prowadzić na własną rękę, jednak gdy nie ma się w tym żadnego doświadczenia warto jest powierzyć to zadanie specjaliście.
marketing internetowy

JAKIE DZIAŁANIA WCHODZĄ W SKŁAD MARKETINGU INTERNETOWEGO?

 

Istnieje bardzo wiele działań wchodzących w skład marketingu internetowego. Najczęściej w skład prac, mających na celu reklamę firmy w internecie wchodzi:  pozycjonowanie strony www za pomocą dodawania wartościowych treści, zoptymalizowanych pod wyniki wyszukiwania, e-mail marketing, prowadzenia profili firmy na Facebooku, Instagramie czy też YouTube, reklama płatna w Google Ads oraz mediach społecznościowych. Jeśli chcemy, aby nasza reklama w internecie była skuteczna i dawała pozytywne efekty kluczowa jest dobrze dobrana grupa odbiorcza i dopracowana strategia działań.
reklama w internecie - dlaczego warto zainwestować

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W MARKETING INTERNETOWY?

 

Jest bardzo wiele zalet wynikających z prowadzenia działań reklamowych swojej firmy w internecie. Najważniejsze korzyści płynące z marketingu internetowego to: możliwość dotarcia do swojej grupy docelowej, możliwość śledzenia na bieżąco wyników kampanii i wprowadzania zmian, mających na celu ich optymalizacje, czyli mniejsze koszty reklamowe, możliwość szybkiego pozyskiwania kontaktów oraz nawiązywania relacji z naszymi potencjalnymi klientami.

Jeśli potrzebujesz skutecznej strony internetowej oraz indywidualnej strategii marketingowej dla swojej firmy, sprawdź moją ofertę i umów się na bezpłatną konsultacje

darmowa wycena i konsultacja

Strony WWW

Google Ads

Social Media

Kontakt

SPRAWDŹ ARTYKUŁY

wszystkie artykuły
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl
Facebook
Instagram
Behance

SKLEP ONLINE