home
Instagram
Facebook
JGRAF.pl
zadzwoń do mnie
JGRAF.pl

Oferta

O mnie...

Pomagam firmom zdobywać nowych klientów oraz budować świadomość marki.

Strony WWW, marketing internetowy, projekty graficzne.

background

Cały asortyment...

drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa

Poznaj opinie klientów, którzy mi zaufali 

 

Sprawdź opinie właścicieli i przedstawicieli firm, dla których tworzę indywidualne strategie marketingowe, realizuję projekty graficzne oraz strony internetowe.

Klienci

Wyróżnione opinie

Co dla Ciebie wykonam?

Prócz tworzenia treści nagłówków i opisów kampanii reklamowych lub postów do mediów społecznościowych przygotowuję również artykuły na blogi firmowe, mające na celu korzystnie wpłynąć na pozycje strony w wynikach wyszukiwania ale przede wszystkim edukować potencjalnych klientów i odpowiadać na często zadawane przez nich zapytania.

 

 

 

 

Dowiedz się więcej 

Prowadzę profile firmowe na Instagramie oraz Facebooku. Publikuję treści wraz z przygotowanymi kreacjami graficznymi, prowadzę kampanie płatne mające na celu zwiększać świadomość marki, pozyskiwać nowe kontakty i zwiększyć ruch na stronie www (każdy klient otrzymuje miesięczne raporty z rezultatami).

 

 

 

Dowiedz się więcej 

Prowadzę kampanie reklamowe w Google Ads - reklama w wyszukiwarce oraz kampanie banerowe w sieci reklamowej Google. Dla każdej firmy przygotowuję indywidualne i skuteczne strategie reklamowe, konfiguruję kampanie remarketingowe, przygotowuję skuteczne nagłówki, opisy reklam oraz projekty nieszablonowych kreacji graficznych.

 

 

 

Dowiedz się więcej 

Zaprojektuję identyfikację wizualną dla Twojej firmy – spójne wizerunkowo elementy, takie jak: logo wraz z księgą znaku, materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, teczki, gadżety, opakowania produktów). Realizacja od projektu, aż po przygotowanie pliku oraz druk. Wykonuję także projekty graficzne do wykorzystania online (infografiki do social media lub na stronę WWW).

 

 

Dowiedz się więcej 

Indywidualny projekt oraz wdrożenie strony WWW spełniającej Twoje potrzeby. Strony internetowe, które realizuję posiadają prosty panel CMS, dzięki któremu możesz bez problemu sam dodawać nowe treści. Witryny dostosowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane, dzięki czemu wyglądają dobrze niezależnie od tego, czy użytkownik przegląda je na komputerze, telefonie czy tablecie.

 

Dowiedz się więcej 

Więcej projektów...

Strony internetowe - sprawdź ostatnie realizacje

+

0

Zrealizowanych projektów

+

0

Prowadzonych firm

duże grono zadowolonych klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

strony internetowe dla firm

Sprawdź moje artykuły oraz case studies 

 

Zapraszam do lektury case studies, czyli analiz efektów współpracy z firmami, które mi zaufały. Sprawdź również artykułów na temat projektowania graficznego, realizacji stron internetowych oraz działań wchodzących w skład marketingu internetowego.

20 lipca 2022
Stale rosnące rachunki za energię elektryczną powodują, że instalacji fotowoltaicznych z roku na rok w Polsce przybywa, a branża odnawialnych
21 maja 2022
Czas ładowania naszej strony internetowej jest bardzo istotnym czynnikiem jeśli chcemy stale zwiększać liczbę użytkowników witryny, sprzedaż w e-sklepie oraz
30 marca 2022
Czym są Rolki na Facebooku oraz Instagramie? To nowa funkcja pozwalająca na tworzenie i przeglądanie krótkich materiałów w formie wideo.
Ekspert WebWave
JGRAF Jakub Górecki

JGRAF Jakub Górecki © 2024

Tworzenie stron www, marketing internetowy oraz projekty graficzne.

 

     NIP: 7492111529

REGON: 388964875

 

Dane teleadresowe

 

kontakt@jgraf.pl

+48 730 811 903

ul. 11 Listopada 14 c/7 

47-220 Kędzierzyn Koźle

Województwo Opolskie

 

O mnie

Artykuły na temat marketingu